The first row is for desktop, and second row is for Tab and Mobile.
You can right click on this text and use Navigator for easy editing. This text message is hidden on all screens using Advanced/responsive tab on left.

Прийом до 1 класу

Прийом до 1-го класу

До уваги батьків майбутніх першокласників 2022-2023 н.р. надається інформація:

Інформація щодо прийому документів до перших класів у столиці❗

Департамент освіти і науки Києва постановив, що з 2 травня розпочинається прийом документів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Києва y 2022 році

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 02.05.2022 по 31.05.2022 буде здійснюватись прийом документів до 1-го класу дітей, які мають право на першочергове зарахування.
Відповідно до пункту 5 глави 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367, право на першочергове зарахування мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників закладу освіти.

З 02.05.2022 щопонеділка та щосереди з 10-00 до 14-00 буде проводитись попередній запис на подачу документів за телефоном (044) 248 23 03.
З 23.08.2022 здійснюватиметься прийом документів на вільні місця (за наявності).
В умовах воєнного часу документи можна подати на електронну пошту школи [email protected]. (Оригінали документів подаються не пізніше 23.08.2022).

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 115 ім. І. Огієнка

Місцезнаходження

Номер будинку

Вул. Кавказька

7, 9, 11, 12, 13

Вул. Митрополита Василя Липківського

27, 31, 33-А

Вул. Кубанська

Вся

Пров. Рощинський

Увесь

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ШКОЛИ:

Документи для вступу до школи подаються особисто одним із батьків.

Зокрема:

1) Документ, який засвідчує особу одного з батьків;

2) Заява батьків (заповнюється під час подачі документів);

3) Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка, реквізити якого вказуються в заяві (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684) ;

4) Медична довідка форма 086 – 1/О (оригінал);

5) Карта щеплень (форма 063/О (2 примірника);

6) Копія свідоцтва про народження (оригінал наявний).

Усі документи подаються у файлі.

Медичні документи повинні бути підписані і завірені: дільничним лікарем; завідуючим педіатричним або дошкільно- шкільним відділенням, завірені печаткою лікувального закладу.

Перелік документів про підтвердження інформації про місце проживання дитини можна переглянути за посиланням:

У разі наявності вільних місць документи прийматимуться відповідно до  Порядку, визначеному МОН України.

Вчителі

Гуріненко Анна Петрівна

1-А клас

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії