The first row is for desktop, and second row is for Tab and Mobile.
You can right click on this text and use Navigator for easy editing. This text message is hidden on all screens using Advanced/responsive tab on left.

День відкритих дверей у нашій школі

Сьогодні наша школа наповнилася особливою енергією — відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків.

День запам’ятався новими знайомствами, усмішками, щирими розмовами та цікавими питаннями. Наші гості мали можливість прогулятися шкільними коридорами та зазирнути у сучасні класи; поспілкуватися з адміністрацією та вчителями, отримати відповіді на всі важливі питання. Майбутні першокласники взяли участь в творчому майстер-класі та розвагах з вчителями.

Дякуємо клубу спортивного танцю Dance-Art: Чернишу Тимуру, Мокрицькій Вероніці,Чернишу Камілю, Засєкеній Мілі, Фонарюк Олександрі, Сабарному Даміру; учениці 7-А класу Панченко Дар’ї, учням 4-А, 4-Б, 4-В класів : Павловській Олені, Бондюк Матвію, Буряк-Садоф’євій Ладі; учням перших класів: Ягодкіній Мії, Ягодкіній Яні,Ченцову Дмитру ,Черняєвій Алісі, Атрощенку Федору, Лапакас Вероніці за участь у концертній програмі.

Дякуємо кожному, хто завітав до нас! Ми вже з нетерпінням чекаємо на зустріч у новому навчальному році. Запрошуємо вас стати частиною нашої великої та дружньої шкільної родини!

Підготовка до 2025-2026 навчального року!

Активно триває підготовка школи до нового навчального року!
Наші класи оновлюються, коридори наповнюються яскравими барвами, а вчителі з любов’ю та натхненням готують усе необхідне, щоб зустріти учнів у затишній і сучасній атмосфері. ✨

💳 У батьків всіх шкіл Києва з’явилася можливість замовити електронний учнівський квиток онлайн

Для цього батькам чи опікунам потрібно зареєструватись ☝️ на порталі https://scard.kyivcity.gov.ua/

🔹 Там вони можуть подати заявку на учнівський е-квиток.

🔹 Далі данні в системі підтверджує працівник школи, де навчається дитина.

🔹 Валідована заявка передається на виробництво. За всіма етапами можна слідкувати у своєму кабінеті.

🔹 Отримати готовий е-квиток учні, як і раніше, зможуть у своїх школах.

За міською цільовою програмою “Турбота” 2019-2021 до 31 грудня 2021 року учні можуть продовжувати користуватися своїми старими учнівськими для безоплатного проїзду в міському транспорті. А згодом поступово електронними учнівськими квитками будуть забезпечені всі школярі столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов.