Сьогодні наша школа наповнилася особливою енергією — відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків.
День запам’ятався новими знайомствами, усмішками, щирими розмовами та цікавими питаннями. Наші гості мали можливість прогулятися шкільними коридорами та зазирнути у сучасні класи; поспілкуватися з адміністрацією та вчителями, отримати відповіді на всі важливі питання. Майбутні першокласники взяли участь в творчому майстер-класі та розвагах з вчителями.
Дякуємо клубу спортивного танцю Dance-Art: Чернишу Тимуру, Мокрицькій Вероніці,Чернишу Камілю, Засєкеній Мілі, Фонарюк Олександрі, Сабарному Даміру; учениці 7-А класу Панченко Дар’ї, учням 4-А, 4-Б, 4-В класів : Павловській Олені, Бондюк Матвію, Буряк-Садоф’євій Ладі; учням перших класів: Ягодкіній Мії, Ягодкіній Яні,Ченцову Дмитру ,Черняєвій Алісі, Атрощенку Федору, Лапакас Вероніці за участь у концертній програмі.
Дякуємо кожному, хто завітав до нас! Ми вже з нетерпінням чекаємо на зустріч у новому навчальному році. Запрошуємо вас стати частиною нашої великої та дружньої шкільної родини!




