Школа без булінгу

Наказ № 105

Про створення комісії та затвердження плану заходів на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в школі в 2023-2024 н.р.

План заходів щодо профілактики булінгу в спеціалізованій школі № 115 ім. І.Огієнка на 2023 – 2024 навчальний рік

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в спеціалізованій школі № 115 ім. І.Огієнка

Процедура подання учасниками освітнього процесу заяв про випадок булінгу (цькування) та їх розгляд в спеціалізованій школі № 115 ім. І.Огієнка м. Києва

Заява
про випадок булінгу (цькування), учасником (свідком) якого я є

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 5, ст.33)

Лист МОН від 14.08.2020 № 1/9-436 «Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)»

Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидїі булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. 2657-VIII

Наказ Міністерства освіти і науки України №1646 від грудня 2019 р.
«Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти»