The first row is for desktop, and second row is for Tab and Mobile.
You can right click on this text and use Navigator for easy editing. This text message is hidden on all screens using Advanced/responsive tab on left.

З Днем Соборності, українці!

Наша країна – єдина, міцна, нескорена!
Але ми продовжуємо боротьбу за незалежність і соборність.
Це мета нашої Перемоги!
“Кожен більше ніж людина!…
Ми один за одного без слів!
На своїй ми стоїмо Землі!”

Виступ на конкурсі America’s Got Talent

Наша учениця 11 Б класу Гонюкова Марія в складі Української команди Light Balance Kids достойно представили Україну в США на конкурсі America’s Got Talent та нагадали світу про війну в Україні!

Український танцювальний гурт Light Balance Kids виступив на шоу America’s Got Talent. Підлітки викликали фурор своїм номером!

▶️Відео їхнього виступу опубліковане на офіційному YouTube-каналі програми.

До 85-ї річниці народження Василя Стуса

6 січня виповнюється 85 років від дня народження Василя Стуса – українського поета, перекладача, дисидента. Життя і творчість Василя Стуса — це велика Любов до України, до українського народу та абсолютна відданість боротьбі за найвищі ідеали людства.
Помер незламний українець у віці 47 років у карцері табору особливого режиму на Уралі, не доживши 6 років до розпаду СРСР.
Знищений фізично, Стус залишався НЕЗЛАМНИМ морально: «Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину»
Вічна пам’ять українському патріоту!

9 грудня — Міжнародний день боротьби з корупцією

Саме в цей день – 9 грудня, у 2003 році в мексиканському місті Мерида відбулося підписання Конвенції ООН проти корупції. Україна ратифікувала угоду 18 жовтня 2006 року.
Подолати корупцію можливо тільки завдяки консолідації всього суспільства та налагодження системи протидії.
Цього тижня в спеціалізованій школі 115 ім. І. Огієнка відбулися класні години, уроки Доброчесності присвячені профілактиці корупції.
Тож закликаємо в подальшому разом докладати максимальних зусиль, аби зменшити це негативне соціальне явище в нашій країні, забезпечити верховенство закону, дотримання прав і свобод людини!

Інтерактивне заняття «Мінна безпека» для учнів 4-х класів

Сьогодні у спеціалізованій школі 115 ім.І.Огієнка було проведене цікаве та інтерактивне заняття під назвою «Мінна безпека» для учнів 4-х класів та 3-В. ЮНІСЕФ розробив це заняття спільно з ДСНС України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією України, а також у співпраці з експертами з мінної безпеки, методистом та дитячим психологом. Його місія-поширювати корисні знання діткам задля їх безпеки та миру. Проект реалізується командою благодійного фонду «СпівДія»

Всесвітній день української хустки

Час спливає непомітно, життя розкидає нас по світах, а мамина хустка, як оберіг, як пам`ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу.
Українська хустка – традиційна, різна, легка, тепла… А ще, для кожного рідна.

Дякуємо ЗСУ!

ЗСУ – Слава, Гордість, Міць нашої країни, армія сильних, відважних та мужніх воїнів! 🇺🇦
Шана та щира вдячність Вам за силу духу, відданість та героїзм у боротьбі за свободу і незалежність України!
Слава Україні! Героям Слава!💛💛

День Збройних сил України

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.
День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
9-А клас вітає всіх наших захисників!

“Хто попереджений-той захищений!”

1 грудня в спеціалізованій школі ім.І. Огієнка м.Києва до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом під гаслом ” Хто попереджений-той захищений!” були проведені такі заходи:

• Перегляд кінофільму “СНІД – небезпечне захворювання”.
  • Акція “Здоров’я-це сучасно!”
  • Вікторина “Що треба знати про СНІД?”
  • Конкурс малюнків”СНІДу- НІ!”
  • Відкрита виховна година в 11-А класі на тему: ” СНІД – подумай про майбутнє, обери життя!”
  • Анкетування учнів 8-9 класів.
  • Виховні заходи у 1-9 класах.

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.