The first row is for desktop, and second row is for Tab and Mobile.
You can right click on this text and use Navigator for easy editing. This text message is hidden on all screens using Advanced/responsive tab on left.

Зустріч до Деня Українського добровольця

14.03.2023. І знову про зустріч з В’ячеславом Купрієнком. Чи ж ми могли відпустити у День Українського добровольця людину, волонтера, який провів понад 300 концертів для українських вояків у зоні прведення ООС,лауреата Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва у номінації ” Музичне мистецтво” ( 2021).

В’ячеслав Купрієнко учасник бойових дій в Афганістані,тому його пісні звучать у документальних серіалах ” Афганський синдром “, ” Афганська війна”, його есе використано в мюзиклі ” Афган “. Від 2016 року він свідомо перейшов на українську мову,співає українською,якою написав, зокрема, пісню ” Онук і дід “. Ця пісня,яку він писав п’ять років, виборола премію Міністерства оборони України 2021 року. Він автор збірки пісень” Я хотів відшукати дорогу ” 1997),аудіоальбомів на дисках: “Гімн серця “(1999), ” Хочеться(2000), ” Сім перевалів (2003),” Політ”(2004),” Сповідь офіцера розвідки”(2007),”Нічого взамін”(2011),” Соняхи”(2016),” Час народу(2018),” Піхота “(2021).

Ми щиро вдячні В’ячеславу Миколайовичу, що не відмовив у зустрічі зі старшокласниками. В свою чергу учні 9-х класів були вражені такою глибиною почуттів і майстерністю, нехай то пісня на військову тематику, чи лірична пісня про кохання,чи дитяча. Вони довго не розходились, просили заспівати ще і ділились своїми емоціями,просили професійної поради.