The first row is for desktop, and second row is for Tab and Mobile.
You can right click on this text and use Navigator for easy editing. This text message is hidden on all screens using Advanced/responsive tab on left.

Захід «Від Землі до зірок»

У цей день учні сьомих класів спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка разом із учителями Кириченко Т.С. та Гетьманцем О.В. здійснили захоплюючу подорож
«Від Землі до зірок». Захід мав на меті ознайомити здобувачів освіти з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку авіації та космонавтики.

Люди завжди прагнули в небо і мріяли про польоти по просторах Всесвіту. 12 квітня в Україні святкують Міжнародний день авіації та космонавтики. В нашій школі пройшло свято приурочене першому польоту людини в космос. Із самого ранку здобувачів освіти закладу на святковий лад налаштувало яскраве оформлення школи. Перший поверх був прикрашений яскравими малюнками, повітряними кульками у вигляді планет, зірок, ракет. Фотозона «Подорож на Місяць» одразу запалила бажання зробити світлини з друзями на Місяці.

Семикласники продемонстрували свої знання про космос та дізнались багато цікавих фактів про авіацію. Скільки фантазії, уміння, талантів вклали учні у свої виступи. Якими вичерпними, дотепними та креативними були на різних етапах заходу! Чудовий весняний і по-справжньому патріотичний концерт підготували наші семикласники, які так скучили за сценою, що емоції переповнювали як учителів, учнів-глядачів, так і самих артистів-школярів. Цікавими, натхненними, й особливо актуальними для нашого часу, були виступи учнів кожного класу. Дивлячись на захоплені й радісні обличчя дітей, віриш, що майбутнє космонавтики — у надійних руках.