5 жовтня в нашій школі пройшов Благодійний ярмарок на підтримку Медичного батальйону «Госпітальєри». Здобувачі освіти, батьки, працівники школи та наші шкільні поліцейські з радістю долучилися до Благодійного ярмарку. Дякуємо всім за участь і підтримку! Разом до Перемоги!