Урочиста зустріч з Медичним батальоном “Госпітальєри” з нагоди передачі коштів, зібраних 5 жовтня на благодійному ярмарку![]()
![]()
Це були незабутні емоції, ми фотографувались та дякували нашим гостям. В свою чергу «Госпітальєри» подарували нашій школі свій прапор з побажаннями та вдячністю.













