В нашій рідній Спеціалізованій школі №115 ім. І. Огієнка відбувся «Конкурс читців-декламаторів до Дня української мови та писемності «Мова – багатство моє»
. Здобувачі освіти емоційно, виразно та щиро декламували вірші українських поетів. Наші діти найталановитіші та найхаризматичніші!




















































