У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в спеціалізованій школі 115 ім.І. Огієнка з 13 по 17 листопада пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Так для учнів 1 класу була проведена година спілкування “Планета толерантності”. Для учнів 2 класу було проведено класну годину “Долоньками творимо ДОБРО”. Учні 3 та 4 класів прийняли участь у тренінгу “Будьмо толерантними”.
Не обійшли стороною заходи й учнів 5-11класів. Вони прийняли участь у тренінгу “Толерантність врятує світ”, створювали “Квітку толерантності”,брали інтерв’ю.
Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!