Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
Здобувачі освіти Спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка підготували захід з нагоди вшанування пам’яті вбитих голодом жертв комуністичного режиму. Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.
25 листопада о 16:00 годин запалімо свічку пам’яті у власній оселі та у спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів.

























