🎅 6 грудня до нашої Спеціалізованої школи №155 ім. І. Огієнка завітав Святий Миколай. Привітав кожного учня початкової школи, адміністрацію та всю школу зі святом 👼
Мій святенький Миколаю, Приходи скоріш, благаю. Я до тебе помолюся І тихенько пригорнуся. Щастя дай моїй родині І коханій Україні!