В листопаді, грудні пройшов ряд заходів в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насилля». Були проведені виховні години «Ми проти насилля!», «Школа без булінгу і насилля», бесіди «Твоє здоров’я в твоїх руках!», «Що я знаю про ВІЛ, СНІД?». Також проведені години спілкування, щодо роз’яснення дітям питань, про людей з особливими потребами. Обговорили і важливість волонтерської підтримки. А тема «Права людини» підняла багато цікавих питань, які обговорювались в школі і вдома з батьками.
Цікаве спілкування, круглі столи, створення з класом плакатів, малюнків, допомога іншим – це ті необхідні речі, що формують в дітях толерантність і людяність.
Класні керівники, класоводи, соціально-психологічна служба школи, адміністрація щоденно приділяють увагу різним аспектам життя дітей і розумінню багатьох важливих моментів в поведінці, емоціях і ставленню до інших людей.



























