З нагоди Всесвітнього дня «Дякую», здобувачі освіти Спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка дякували нашим неймовірним вчителям, нашим захисникам, рідним, волонтерам та медикам
І всі ми знову і знову дякуємо за можливість розвиватись, допомагати, рухатись вперед нашим ЗСУ!![]()