День святого Валентина у нашій школі був неймовірною подією, що зігріла серця учнів та вчителів! 🌹
Так багато цікавих та різноманітних заходів влаштували учні та вчителі, що дотепер серце тепліє від згадки про цей чудовий день.
Здобувачі освіти 4-Б класу вразили нас своїм талантом та енергією, організувавши чарівний танцювальний флешмоб, який запам’ятається ще надовго. Їхня радість та невичерпна енергія перенесли нас у світ казки, де кожен момент був сповнений чудес.
Здобувачі освіти 8-В класу на чолі з класним керівником Толсньовою Ю.Е. зустрічали кожного з посмішкою та теплими словами, а також створили святкову атмосферу прикрасивши нашу школу.
Не можна забути й про валентинкову пошту, де кожен бажаючий міг відправити валентинку своїм друзям чи вчителям. А купідони, учні 8-В робили все можливе, щоб кожна валентинка дійшла до свого одержувача, атмосфера кохання та дружби пронизувала кожен куток школи!
І, звісно ж, найяскравішою подією стало святкове шоу, що влаштували учні на чоліз з Гавриленко О.Б. Талановиті виступи, теплі слова та веселі конкурси надихнули нас на нові звершення та підкреслили значення кохання та дружби у нашому житті.
Дякуємо кожному, хто долучився до цього свята! Нехай кохання та дружба заповнюють наші серця кожен день, а День святого Валентина завжди нагадує нам про важливість цих почуттів у нашому житті. ❤️🌹✨




