До 10-ої річниці пам‘яті Героїв Небесної Сотні були проведені години спілкування для здобувачів освіти. Цей день для нас усіх особливий і наповнений пам’яттю та вдячністю.
Ми разом вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, обговорили їхні вчинки та важливість збереження демократії та свободи. Кожен момент був наповнений відвертістю, співчуттям та розумінням.
Наша спільність набагато сильніша, коли ми разом вшановуємо памʼять наших Героїв.
Дякуюємо за свободу🕊💙




