Сьогодні в нашій школі відбувся перший урок під символічним гаслом “Перемагає той, хто пам’ятає.” Це нагадування про важливість збереження історичної пам’яті та поваги до тих, хто стоїть на варті нашого мирного майбутнього.
Учні мали можливість обговорити значущість пам’яті про минуле, важливість підтримки наших захисників та цінність тих уроків, які дарує нам історія.





