🌎Урочисто пройшов День туризму в нашій школі! 9-Б клас разом із класним керівником Кириченко Т.С. організували справжній похід, який став яскравою подією для всіх учасників. Провели інтерактивний інструктаж, де розповіли про вміст рюкзака туриста та основні правила поведінки в лісі. Також всі весело провели час під час запальних руханок, що додали настрою та енергії.
Кожен учень нашої школи відчув себе справжнім туристом і здобув нові знання та вміння. Це був день, сповнений пригод та чудових вражень!✨









