11 жовтня 2024 року в УДУ імені Михайла Драгоманова відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів II Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».
Ми пишаємося нашими талановитими дітьми! Особливо хочемо привітати ученицю 9-А класу Педорич Мішель, яка здобула 1 місце за есе. ![]()
Кожен з нас має право на життя, і наші діти це чудово розуміють та виражають у своїй творчості. Вітаємо та бажаємо нових успіхів! ![]()
![]()
![]()






