В нашій школі відбулась урочиста зустріч з добровольчим медичним батальйоном “Госпітальєри”! Ми передали кошти, зібрані на шкільному ярмарку 8 жовтня. Зустріч пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері 💛. Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics поділилися своєю історією та розповіли про благородну роботу, яку вони щодня виконують, рятуючи життя наших захисників, ризикуючи своїм життям 🇺🇦.
Ми ще раз щиро дякуємо батькам, вчителям та всім учням за вашу неймовірну підтримку на ярмарку 🙌. Завдяки вам ми разом можемо допомагати нашим ЗСУ та добровольцям, і з кожним днем наближаємо нашу перемогу ✊! Коли ми разом – ми сильні та непереможні 💪💙💛!













