Андріївські вечорниці в нашій школі! ![]()
Сьогодні ранок у нашій школі був особливим! Учні 10-Б класу на чолі з класним керівником Шкуть Л.М. створили справжню атмосферу свята, зустрічаючи всіх учнів і вчителів із запашною калитою та теплими посмішками. ![]()
З нагоди Андріївських вечорниць наші талановиті старшокласники співали, танцювали й частували гостей пиріжками та традиційною калитою. ![]()
![]()
![]()
Свято було сповнене яскравих емоцій, щирих вражень і спільної радості. Дякуємо 10-Б класу за цей чудовий настрій, креативність і натхнення! ![]()
Вітаємо всіх зі святом Андрія і бажаємо гарного настрою, теплоти та добра! ![]()
![]()

