Казка ожила на сцені! ![]()
![]()
Учні 5-Б класу разом зі своїм класним керівником Гавриленко О.Б. подарували нам справжню зимову магію, представивши легендарну казку “12 місяців”. Це було не просто свято, а справжня феєрія таланту, емоцій і душевного тепла.
Наші діти проявили себе як справжні актори: щирі, натхненні та надзвичайно обдаровані. Кожна сцена, кожна репліка і кожен образ наповнили залу атмосферою чарівності й радості.
Ми щиро пишаємося вами, дорогі наші артисти! Дякуємо за ті незабутні моменти, які ви подарували, за святковий настрій і море позитивних емоцій.
Браво, 5-Б клас! ![]()
Ви – неймовірні!



