16 днів проти насильства: разом будуємо безпечний світ ![]()
У рамках акції “16 днів проти насильства” наш шкільний освітній офіцер провів змістовні та важливі години спілкування:
З наймолодшими учнями говорили про небезпеку булінгу, цькування та як важливо захищати себе й інших.
Зі старшокласниками обговорювали тему насильства, його прояви та способи попередження у школі та родині.
Також практичний психолог школи провів цікаве спілкування на тему:
“Особисті кордони як профілактика будь-якого насильства. Розвиваємо асертивність у спілкуванні”.
Під час цієї години діти дізналися, як розпізнавати порушення особистих кордонів, ефективно відстоювати свою позицію та спілкуватися впевнено й тактовно.
Разом ми дійшли головного висновку: насильство — це неприйнятно в сучасному суспільстві.
Разом проти насильства! Разом за майбутнє без страху!


