Сьогодні у нашій школі відбулася особлива подія!
Українська організація скаутів «Пласт» завітали до нас із благородною місією — передати Вифлеємський вогонь миру. Цей символічний вогник, запалений у місці народження Ісуса Христа, нагадує про віру, надію і єднання.
Щиро дякуємо скаутам за вашу самовідданість і теплоту сердець! Нехай цей вогонь не лише зігріє наші душі, а й подарує нам усім довгоочікуваний мир і гармонію.
Разом до світлого майбутнього! ![]()



