День Святого Валентина в нашій школі ![]()
![]()
Сьогодні наша школа наповнилася атмосферою любові, доброти та гарного настрою! З самого ранку учнів, вчителів і батьків зустрічали чарівні янголята з 6-А класу на чолі з класним керівником Кардаш Т.О. ![]()
Лунала святкова музика, всюди звучав сміх та щирі вітання!
А особливу атмосферу створювала валентинкова пошта – кожен охочий міг написати теплі побажання, а Купідон разом із янголятами доставили валентинки адресатам. ![]()
![]()
Цей день залишив у серцях кожного багато радості, теплих емоцій і любові!
Дякуємо всім, хто долучився до створення цієї чарівної атмосфери! ![]()



