2 квітня – Міжнародний день дитячої книги! ![]()
Це свято започатковане у 1967 році на честь дня народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Його мета – популяризувати читання серед дітей та нагадати про важливість книг у розвитку молодого покоління.
З цієї нагоди здобувачі освіти 7-А, 7-Б, 7-В класів разом із класними керівниками Романчук О.І., Кириченко І.А., Плаксенко І.М. підготували для учнів початкової школи цікаві завдання. Найменші книголюби поділилися своїми улюбленими книгами та розповіли, чим вони їм припали до душі. Також в холі нашої школи всі охочі могли взяти книгу, яка їм до вподоби. Це було справжнє свято читання! ![]()
Було неймовірно бачити захоплення в дитячих очах, відчувати їхню цікавість та радість від знайомства з новими історіями. ![]()
![]()
Читаючи книгу, ти відкриваєш нові світи, наповнюєш свою уяву та збагачуєш душу! Тож нехай книги завжди будуть поруч, даруючи натхнення та знання! ![]()
![]()


