22 квітня — Міжнародний день Землі ![]()
У теплій, дружній атмосфері здобувачі освіти 5-А класу поділилися важливою інформацією про нашу планету, нагадали, чому важливо берегти її ресурси, не смітити, піклуватися про довкілля та бути відповідальними мешканцями Землі. ![]()
Разом говорили про сортування сміття, збереження води, посадку дерев і любов до природи.
Малюки із захопленням слухали та охоче ділилися своїми ідеями, як зробити світ чистішим.
Шануймо матінку-Землю.
Бо лише разом ми зможемо зберегти її для майбутніх поколінь! ![]()
![]()



