13 травня 10-Б клас на чолі з класним керівником Шкуть Л.М. подарував нам неймовірний концерт “Що водить сонце і світила” ![]()
Звісно, відповідь очевидна – любов.
Саме вона звучала в кожному слові, пісні, русі.
Учні вразили глядачів своїми акторськими талантами, щирістю та емоційністю. Вони співали, танцювали, декламували вірші про кохання, написані видатними українськими поетами. Усе звучало по-особливому чуттєво й ніжно.
Це було не просто видовище – це був справжній діалог сердець.
Браво 10-Б!



