Напередодні Дня вчителя наша школа з самого ранку буяла від привітань, щирих обіймів і посмішок. Учні 11-х класів разом зі своїми класними керівниками Лернер-Руденко Т.М. та Шкуть Л.М. тепло зустрічали педагогів піснями та солодкими сюрпризами – печивом із передбаченнями. ![]()
Учнівське самоврядування підготувало для вчителів символічні подяки та зірочки найкращим наставникам
, щоб кожен відчув, наскільки важливою є його праця.
А завершенням свята став яскравий концерт від випускників: пісні, танці, кумедні сценки й море гарного настрою! ![]()
![]()
![]()
День видався неймовірно теплим і щирим.
Дорогі наші вчителі, дякуємо вам за мудрість, терпіння та любов, яку ви щодня даруєте дітям. Ви – наша гордість і натхнення! ![]()





