Сьогодні, 27 жовтня,ми відзначаємо День української писемності та мови!
Свято присвячене вшануванню памʼяті Нестора-Літописця, одного з основоположників писемності. Напередодні цього дня учні 9-Б класу разом з класним керівником Вергун І.П. та бібліотекарем Ходжаєвою В.П. провели для учнів 8-х та 9-х класів бібліотечний урок «Мова-наша зброя!» .
Учні вкотре переконалися, що мова -наше невідʼємне «Я», наша зброя, наша душа. Учні 9-Б класу розповіли про запровадження свята, про коріння української мови, про тернистий шлях до загального визнання.
Друга частина уроку «Музи проти гармат» була присвячена поезії військових. У наших воїнів забрали звичне життя, але не змогли забрати гідність, честь,мову. Завдяки Вірі Петрівні учні ознайомились із поезіями, створеними українським поетами, які стали на захист країни. Також учні 9-Б класу читали вірші Павла Вишебаби, Артема Попика,Христини Панасюк,Богдана Щеглюка та інших поетів.
Бібліотечний урок став нагадуванням, що рідна мова-не лише засіб спілкування, а й частина нашої душі, нашої свободи й майбутнього. ![]()


