Сьогодні наша школа наповнилася особливою атмосферою – теплом, щирістю, любов’ю та повагою одне до одного. З самого ранку в холі панував святковий настрій: учні 9-А класу на чолі з класним керівником Мукієнко К.В. радо зустрічали учнів і вчителів, даруючи посмішки та позитивні емоції.
Упродовж дня діяла валентинкова пошта – кожен охочий мав можливість написати теплі слова та надіслати валентинку тому, кому хотілося зробити приємний сюрприз. Скільки щирих зізнань, добрих побажань і дружніх привітань сьогодні знайшли своїх адресатів!
День пройшов яскраво, душевно та по-особливому тепло.
Вітаємо всіх зі святом! ![]()
Нехай у ваших серцях завжди панують любов, доброта й натхнення, а кожен день буде наповнений світлом і радістю!



