6 квітня учні 11-А та 11-Б класів – наші випускники – разом із класними керівниками Лернер-Руденко Т.М. та Шкуть Л.М., а також учителем біології Грінкевич В.М., висадили сакури на шкільному подвір’ї ![]()
Ці деревця стануть пам’яттю про їхні шкільні роки та принесуть радість майбутнім поколінням учнів і вчителів. Кожна сакура – символ тепла, дружби та нових початків.
Дякуємо нашим випускникам за цю прекрасну ініціативу! ![]()
![]()

