У четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів в 1921-1923 і 1946-1947 років
Цей злочин мав на меті зламати дух українського народу, забрати найцінніше – життя мільйонів невинних людей, які стали жертвами тоталітарного режиму.
Сьогодні ми згадуємо одну з найчорніших сторінок нашої історії.
Пам’ятаємо тих, хто загинув від голоду, і тих, чиї родини так і не змогли оговтатися від болю та втрат.
У нашій школі учні 9-А класу разом із класним керівником Мукієнко К.В. провели змістовні виховні години для здобувачів освіти. Діти дізналися про причини та наслідки Голодомору, переглянули свідчення очевидців, торкнулися теми людської пам’яті та відповідальності перед минулими поколіннями.
Ми пам’ятаємо.
Ми схиляємо голови в скорботі.
Ми не дозволимо цьому повторитися знову. ![]()


