До 37-х роковин Чорнобильської катастрофи учні 4-А класу презентували “Квітку Відродження” – білу троянду, виготовлену в техніці оригамі. Ця квітка – символізує місто Прип’ять, візітівкою якого були троянди!






До 37-х роковин Чорнобильської катастрофи учні 4-А класу презентували “Квітку Відродження” – білу троянду, виготовлену в техніці оригамі. Ця квітка – символізує місто Прип’ять, візітівкою якого були троянди!





