Роковини Голодомору: пам’ятаємо, щоб не повторилось
Сьогодні ми згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – Голодомор 1932-1933 років, який став справжнім злочином проти українського народу. Та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
У нашій школі для здобувачів освіти були проведені години спілкування, де ми говорили про факти цієї страшної трагедії, про її причини та наслідки. Це необхідно для того, щоб ми, як нація, не забували про мільйони невинних людей, які стали жертвами штучного голоду.
23 листопада о 16:00 приєднуймося до загальнонаціональної акції пам’яті – запаліть свічку у своїй оселі або на вікні, щоб вшанувати пам’ять загиблих.
Ця свічка – символ нашої скорботи, нашої пам’яті та нашої сили.
Ми маємо пам’ятати, щоб захищати свою історію, свою свободу і майбутнє нашої країни.![]()

