27 січня – День пам’яті жертв Голокосту ![]()
Сьогодні ми вшанували пам’ять мільйонів невинних жертв Голокосту, провівши години спілкування зі здобувачами освіти 11-х класів. Ця дата нагадує нам про трагічні сторінки історії, які ніколи не повинні повторитися.
Разом зі старшокласниками ми заглибилися в історичні факти, пригадали свідчення очевидців і говорили про важливість толерантності, людяності та взаємоповаги. Ці уроки є надзвичайно важливими, адже вони формують в учнів чітке усвідомлення цінності кожного людського життя.
Нехай пам’ять про загиблих завжди буде нагадуванням про те, як важливо захищати мир, свободу і права людини.


