20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні
Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали своє життя за свободу, гідність і незалежність нашої держави.
20 лютого 2014 року стало одним із найтрагічніших днів Революції Гідності. Саме в цей день на вулицях Києва від куль силовиків загинула найбільша кількість протестувальників. Беззбройні, зі щитами з дерева та металу, вони йшли вперед під свист куль, захищаючи своє право жити у вільній країні. Їхня мужність та самопожертва стали символом боротьби українського народу за демократію та європейське майбутнє.
Щоб вшанувати пам’ять полеглих героїв, учні 9-А класу разом із класним керівником Яковлевою І.В. за підтримки бібліотекаря Ходжаєвої В.П. підготували бібліотечний урок для учнів 8-10 класів на тему «Небесна Сотня – пам’ятаємо». Під час заходу школярі згадали події Революції Гідності, переглянули архівні матеріали та висловили свої думки щодо важливості боротьби за свободу і незалежність.
Цей день нагадує нам про жертовність, про те, що свобода ніколи не дається легко. Ми не маємо права забути їхній подвиг і повинні зробити все можливе, щоб їхня мрія про сильну, незалежну Україну здійснилася.
Пам’ятаємо. Шануємо. Продовжуємо їхню справу.
Слава Україні! Героям Слава! ![]()



