До Міжнародного дня рідної мови учні 8-х класів взяли участь у районному конкурсі знавців української мови “Я люблю українську”. Команда “Мережка” (мислячі, ерудовані, рішучі, енергійні, жваві, креативні, амбітні) продемонструвала свої знання, ерудицію, командну роботу. Діти були задоволені результатом.


