Наша школа отримала подяку від особового складу та командування 5 стрілецького батальйону УДА “СОКІЛ” 28 окремої механізованої бригади. Цю почесну нагороду нам вручив Начальник Головного штабу Української добровольчої армії Роман Піскун.
Ця подяка – не просто документ, а знак глибокої шани та визнання нашої спільної справи. Ми разом плели маскувальні сітки, збирали грілки, вкладали тепло своїх сердець, щоб хоч трохи допомогти нашим воїнам.
Величезна подяка кожному: батькам, учителям, учням! Ви – приклад доброти, підтримки та справжнього патріотизму. Дякуємо за вашу чуйність, щирість і віру в Перемогу!
Разом ми робимо великі справи! ![]()
![]()
![]()


