Учнівське самоврядування Спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка не могло залишитися осторонь і долучилося до збору необхідних речей для наших захисників із РРС «Лідер».
Ця ініціатива об’єднала всіх – учнів, батьків, учителів. Разом ми зібрали найнеобхідніше, щоб передати часточку тепла, підтримки та вдячності тим, хто щодня стоїть на захисті нашої країни.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився!
Кожен ваш внесок – це не просто допомога, а справжній прояв турботи, сили духу та єдності.
Разом – до Перемоги ! ![]()
![]()

