![]()
Сьогодні 9-Б клас подарував нам справжнє диво – виставу “За двома зайцями” під керівництвом чарівного наставника, класного керівника Кириченко Т.С..
Це було не просто театральне дійство – це була феєрія емоцій, блискучої гри та неймовірної атмосфери! Актори настільки вжилися в ролі, що кожен глядач ніби сам опинився у старому Києві, разом із героями сміявся, хвилювався, співчував і захоплювався! Величезна подяка всім, хто долучився до створення цієї вистави: учням, класному керівнику, вчителям, батькам – ви зробили цей день особливим!
Такий театр хочеться переглядати знову і знову!
Браво, 9-Б! ![]()
![]()







