18 березня в нашій школі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри”.
Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився! ![]()
Батькам, дітям, вчителям – разом ми створили справжнє свято добра! ![]()
Різноманіття смаколиків було неймовірним! Торти, печиво, вареники, млинці, цукерки – усе з любов’ю та з великою метою!
Ваша підтримка – це ще один крок до Перемоги! ![]()
Дякуємо, що допомагаєте тим, хто рятує життя! ![]()




