У нашій школі сьогодні пройшов благодійний ярмарок на підтримку добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри»! ![]()
Скільки радості, сміху й ароматів панувало сьогодні на перервах! ![]()
![]()
Солодке, солоне, домашня випічка, різноманітні смаколики, вироби ручної роботи – усе це створювали з любов’ю наші талановиті учні, турботливі батьки та творчі вчителі. ![]()
Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!
Ви вкотре довели, що разом ми – велика шкільна родина, здатна робити чудеса! ![]()




