Сьогодні в нашій школі відбулася тепла та урочиста зустріч з представниками Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics. Зустріч пройшла у щирій, зворушливій атмосфері вдячності та поваги.
Учні мали змогу поставити запитання нашим гостям, дізнатися більше про їхню благородну місію, мужність і силу духу.
Під час заходу ми передали кошти, зібрані на благодійному ярмарку , а також малюнки та листи від дітей – щирі символи підтримки й вдячності.
Дякуємо Госпітальєрам за їхню відвагу, людяність і самовідданість!
Разом ми сильні ![]()
![]()


