Учні 10-Б класу на чолі з класним керівником Кириченко Т.С. влаштували справжнє осіннє свято — яскраву фотозону, різноманітні гарбузові декорації та неймовірну атмосферу тепла й позитиву! 💛
Щодня учні нашої школи дарували всім гарний настрій, виконуючи запальні флешмоби, які об’єднали, розвеселили й зарядили енергією на весь день!
Дякуємо 10-Б класу за чудовий настрій, креативність та справжній осінній драйв! 🍁👏