Сьогодні лідери учнівського самоврядування спробували себе в ролі вчителів. Метою цього було не лише зрозуміти, яку відповідальність несе педагог, а й відчути важливість якісної комунікації, дисципліни та взаємоповаги в шкільному середовищі.
Також здобувачі освіти випробували себе в ролі чергових учителів-скупервізорів порядку: уважно стежили за дисципліною та безпекою під час перерв, допомагали молодшим школярам та створювали дружню атмосферу.
Цей день показав, що в нашій школі зростає покоління свідомих, активних і відповідальних лідерів, готових долучатися до розвитку шкільної спільноти.
Щиро дякуємо всім учням за активну участь, а вчителям – за підтримку, мудрі поради й мотивацію!
Разом ми створюємо школу, де кожен має можливість проявити себе ![]()
![]()


