У рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства”, що триває з 25 листопада по 10 грудня, у нашій школі зі здобувачами освіти були проведені години спілкування та змістовні обговорення.
Говорили про важливість поваги до прав людини, рівність, недискримінацію та цінність свободи для кожної особистості.
Під час занять діти дізналися, чому так важливо підтримувати одне одного, бути уважними до чужих почуттів і не допускати проявів насильства — ні у школі, ні вдома, ні в суспільстві.
Обговорили, як розпізнати небезпечні ситуації та куди можна звертатися за допомогою.
Ми наголошуємо: насильству немає виправдання.
Тільки разом, через виховання культури поваги, доброзичливості та небайдужості, ми можемо створити безпечне середовище для кожного. ![]()
![]()


