20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні – день скорботи й вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу та гідність нашої держави.
Учні нашої школи вшанували пам’ять Героїв. Класні керівники та класоводи провели години спілкування про подвиг учасників Революції Гідності, мужність і самопожертву людей, які під час подій на Майдані Незалежності стали на захист демократичних цінностей і прав українців.
Також учні школи долучилися до тихої акції пам’яті
«Ангели пам’яті – Небесна Сотня».
Ангели – символ чистоти й світла – стали знаком нашої щирої шани тим, хто віддав життя за Україну.
Ми пам’ятаємо.
Пам’ятаємо – щоб бути гідними.



