18 лютого у Палац дитячої та юнацької творчості Соломʼянського району міста Києва відбувся районний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з шахів.
З великою гордістю повідомляємо, що Спеціалізована школа №115 виборола почесне І місце.![]()
![]()
Наша команда продемонструвала високий рівень підготовки, стратегічне мислення, витримку та справжній командний дух.
Честь школи захищали:
І дошка — Остапенко Володимир 4-А
ІІ дошка — Черниш Каміль 3-А
ІІІ дошка — Гопкало Софія 2-Б
IV дошка — Семененко Софія 4-В
Саме завдяки їхній наполегливості, відповідальності та любові до шахів наша школа стала переможцем районного етапу.
Щиро вітаємо юних чемпіонів та дякуємо тренеру Тетяні Герасимчук й батькам за підтримку! Бажаємо нових перемог, впевнених ходів і блискучих партій на наступних етапах змагань! ![]()
![]()

