19 жовтня команда Спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка взяла участь у щорічному районному квесті “Я люблю свій район” серед учнівської молоді Солом’янського району. Це було справжнє свято емоцій! 🎉 Наші учні з величезним захопленням виконували всі завдання, показали блискучі знання з історії та географії рідного району 🌍. А скільки було радості та сміху! Командний дух, драйв та веселощі заповнили цей день. Ми безмежно пишаємося нашими учнями! 💪 Щиро дякуємо організаторам за неймовірний захід, що об’єднує молодь та дарує незабутні моменти! ❤️






